Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові — Zarobitchanu Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові — Zarobitchanu

Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові

22:05
560
Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові

Поліції буде надаватися допомога з боку військових для контролювання кордонів в зв'язку з введенням карантину.Про це в понеділок повідомив Чеський уряд.

На десятьох КПП  будуть створені медичні пункти, які дозволять збирати зразки  крові для перевірки на місці.

«Ми домовилися, що споруди будуть побудовані на 10 пунктах пропуску, що перебувають під контролем, щоб можна було проводити перевірки на місці. Також ми домовилися, що армія допоможе особовому складу, який допоможе у відборі проб », — заявив міністр внутрішніх справ Ян Хамачек ( CSSD ).

Читайте також: Вже15 країн ввели обмеження або заборону в'їзду через коронавірус

Окрім допомоги медичному персоналу, військові також нададуть кошти на будівництво польових лікарень. «Ми будемо використовувати медичні намети на прикордонних переходах», — додав міністр оборони Любомир Метнар (для АНО ).

Люди, які підлягають тестуванню, повинні будуть почекати на кордоні, поки результат експертизи не втановляться. «Якщо вони будуть позитивними, їх перевезуть до медичного закладу та передадуть під опіку лікарів», — додав Хамачек.

З ранку в понеділок поліція, митниця та пожежники проводять вибірковуі перевірки водіїв на десяти обраних пунктах пропуску. В якості запобіжного заходу проти поширення нового коронавірусу вимірюється температура.

Читайте також:Часом лікарі не реанімують, багато вмирають: українка розповіла про роботу у лікарні в Італії

Водії також отримують листівки чеською, німецькою, англійською та італійською мовами, в якій зазначається, що у випадку поїздки з Італії, вони зобов’язані звернутися  до  лікаря, та на деякий час самоізолюватися.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|