Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати — Zarobitchanu Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати — Zarobitchanu

Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати

22:28
603
Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати

Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати

Від завтра у Чернівецькій області з метою запобігти поширенню коронавірусу впроваджується надзвичайний стан. Відповідне відео звернення записав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

“Як відомо, ми маємо вже другий підтверджений випадок інфекції в нашій області. І тепер це не тільки на території міста Чернівців, а один із районів нашої області. Це спонукає і дає підстави нам для того, щоби запровадити із завтрашнього дня надзвичайну ситуацію на території Чернівецької області", – зазначив він. Про це інформуєУНН.

Читайте також:Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові

Осадчук додав, що з завтрашнього дня буде обмежена робота гіпермаркетів, супермаркетів, ринків та торгівельних центрів, винятком будуть лише продуктові сектори.

Ми обмежуємо режим роботи, тобто, закриваємо роботу усіх без винятку ринків за винятком лише продуктових секторів. Продукти харчування повинні бути доступні. Всі інші – будівельні гіпермаркети, супермаркети, торгівельні центри повинні також зрозуміти, що йдеться про життя і здоров’я людей. Тому кілька тижнів, до третього квітня прошу вас солідарності, громадянської відповідальності. Ці заходи лише заради однієї мети – допомогти зберегти життя і здоров’я буковинців. Із завтрашнього дня будуть діяти ці обмежувальні заходи", – додав він.

Читайте також:Вже15 країн ввели обмеження або заборону в'їзду через коронавірус

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|