Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли — Zarobitchanu Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли — Zarobitchanu

Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли

22:40
746
Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли

Захворіли прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка

У місті Радомишль Житомирської області до медиків звернулися із високою температурою п'ятеро прихожан церкви, яку відвідувала померла від коронавірусу. Про це УНІАН повідомили у Радомишльській центральній районній лікарні, куди і звернулися люди і де лікували хвору на коронавірус.

Читайте також:Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати

Згідно з повідомленням, до медиків із високою температурою звернулися п’ятеро прихожан. Вони молилися у церкві, яку також відвідувала померла від короновірусу жінка.

«Зараз троє людей, що звернулися, вже перебувають на самоізоляції, а стосовно ще двох парафіян, то це питання вирішується», – сказали у лікарні.

Там також не виключають, що і цих хворих доведеться ізолювати. Також вже ізолювали лікарів, які оглядали хвору на коронавірус пенсіонерку. Як повідомляв УНІАН, у Радомишлі на Житомирщині працівники ДСНС дезінфікували церкву та автовокзал, де перебувала померла від коронавірусу 71-річна місцева жителька.

Читайте також:Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові

Цю дезінфекцію провели працівники управління ДСНС України у Житомирській області.

 

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|