​Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення — Zarobitchanu ​Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення — Zarobitchanu

​Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське с

21:53
518
​Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське с

Обмежувальні заходи запроваджено до 3 квітня з метою протидії поширенню в Україні нового коронавірусу.

Кабінет міністрів України тимчасово заборонив в'їзду в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення. Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі. «На виконання рішень РНБОУ щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України COVID-19», — зазначається у дописі.Пише unian

Читайте також:УВАГА!!! Від 14.03, Regabus скасовоє всі виїзди з України та Праги.

Так, документом передбачено: тимчасово закрити з 00.00 17 березня до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення (за винятком низки категорій громадян); тимчасово заборонити з 00.00 16 березня до 3 квітня перетинання державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства (за винятком низки категорій громадян). 

Цим документом також Міністерству закордонних справ доручено проінформувати про зазначені обмеження дипломатичних представників іноземних держав в Україні, а також закордонні дипломатичні установи. Крім того, на засіданні уряд уповноважив заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарно-епідеміологічного лікаря України на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб, локалізацію та ліквідацію їх спалахів та епідемій. 

Читайте також:Наразі в одній з областей України від завтра вводять надзвичайний стан: що слід очікувати

Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах. Рішення прийнято з урахуванням зауважень, додали в уряді. Як повідомляв УНІАН, раніше у прес-службі Апарату РНБО заявили, що Україна з 17 березня закриє пункти пропуску через державний кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|