Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат — Zarobitchanu Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат — Zarobitchanu

Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

22:41
8749
Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

Останнім часом з Італії надходить лише негативна інформація, але ситуація може повернутися в кращий бік. Хороші новини повідомляються з Риму, де вчені оприлюднили результати застосування препарату від артриту, який несподівано добре вплинув на хворих коронавірусом. 

Крім того, з доповіддю поділився чеський генетик Павло Калда, який активно слідкує за подіями щодо Covid-19. Італія хоче якнайшвидше розпочати тестування можливого антивірусного лікування, на думку вчених, початкові результати «чудові».

Читайте також:Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське перевезення

Італія повідомила про понад 827 смертей через коронавірусну хворобу. Це найбільша кількість захворювань за межами Китаю, тому недарма всі сподіваються знайти ліки від цієї надзвичайно заразної хвороби.

Вчені з півдня Італії мають хороші новини, вони, можливо, знайшли ліки. Те, що це не лише чутка, а й те, що Італія дійсно отримала позитивний звіт, підтверджує також той факт, що доповіддю в соціальних мережах поділився чеський генетик.

Читайте також:Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли

«Препарат від артриту, що часто використовується, показав відмінні результати у двох пацієнтів з коронавірусом, і слід розробити національний протокол його широкого застосування проти вірусу», - сказав онколог Паоло Асьєрто з лікарні Паскале в Неаполі в середу.

Стан здоров'я одного з пацієнтів, який отримав препарат, настільки покращився, що його можна було відпустити з лікарні до домашнього карантину.

Лікар Паоло Асьєрто закликав, що у випадку надзвичайних ситуацій ліки повинні бути дозволені для використання, щодо  інших пацієнтів, яких зараз в Італії понад десять тисяч.

Як уже згадувалося, з доповіддю поділився також чеський лікар Павло Калда, який займається коронавірусом.

У своєму Facebook він поділився статтею 2014 року щодо питання про мігрантів, які прибули до Італії з Китаю.

«У місті проживає понад 40 000 китайців, з них близько 15 000 нелегально. Багато мігрантів використовують свої звички з дому і створили якийсь аутсорсинг. Товари не експортуються з Китаю, вони виробляються в Італії, але в китайських умовах. Тисячі людей переправляють в Італію, знаходячи роботу на фабриках, які ігнорують основні стандарти безпеки, в той час як мільярди євро перевозяться назад до Китаю, як показали поліцейські розслідування ", - цитує статтю Павло Калда.

Однак італійські вчені зараз більше працюють над дослідженнями, які дозволяють припустити, що коронавірус був введений в Італію пацієнтом з Німеччини, а не з Китаю. Це мало статися наприкінці січня.Джерело

Читайте також:Вже15 країн ввели обмеження або заборону в'їзду через коронавірус

00:11

Можливо закінчиться це божевілля

Завантаження...
|