Нові правила: Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс» — Zarobitchanu Нові правила: Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс» — Zarobitchanu

Нові правила: Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс»

23:46
617
Нові правила: Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс»

Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс»

Чеські ресторани намагаються вийти з кризового становища, в якому вони опинилися після суботньої постанови уряду, яка заборонила працювати майже всім закладам громадського харчування з посадочними місцями. У прагненні відбити хоча б ті гроші, що були витрачені на продукти, багато з них почали продавати страви на виніс.

Актуальне :Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

Найчастіше це виглядає так: вхід до закладу перегороджений столом, за ним стоїть співробітник, який приймає замовлення і видає покупцеві контейнер з обраним блюдом. Порушення закону не відбувається, оскільки клієнти не заходять в приміщення ресторану. У багатьох в прейскуранті значаться не тільки готові страви, а й свіжі продукти — м'ясо, овочі, або розливне пиво.

Ще один спосіб виживання в актуальних умовах — доставка страв додому або в офіс. Багато ресторанів, які ще вчора працювали без неї, тепер або наймають власних кур'єрів, або підключаються до популярних сервісів доставки, таким як Dáme jídlo або Uber Eats.

Читайте також:Кабмін до 3 квітня заборонив в'їзд в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|