​У середу Італія повідомила про найбільше щоденне збільшення кількості жертв коронавірусу нового типу: 475 за останні 24 години та загалом 2978 смертей. — Zarobitchanu ​У середу Італія повідомила про найбільше щоденне збільшення кількості жертв коронавірусу нового типу: 475 за останні 24 години та загалом 2978 смертей. — Zarobitchanu

Італія повідомляє про 475 смертей від коронавірусу за день

23:34
1832
Італія повідомляє про 475 смертей від коронавірусу за день

У середу Італія повідомила про найбільше щоденне збільшення кількості жертв коронавірусу нового типу: 475 за останні 24 години та загалом 2978 смертей.

Італія підтвердила 4207 нових випадків зараження за останні 24 години. Загальна кількість заражених людей в країні становить 35 713. 

Таким чином кількість смертей за минулу добу зросла на 19%, що є найбільшим «стрибком» з моменту початку епідемії в країні минулого місяця. У вівторок кількість загиблих за останню добу склала 345.

Враховуючи ці дані, загальна кількість смертей у країні від коронавірусу сягнула майже трьох тисяч — загиблих вже 2978.

Станом на середу в Італії є 28 710 пацієнтів з коронавірусом — на 2 648 випадки більше, ніж було у вівторок.

Цікаве:Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

14 363 пацієнтів госпіталізовані з симптомами, 2257 в реанімації.

Водночас за останню добу вилікувались 1084 людини. 

В Європі найбільше постраждала від коронавірусу після Італії, Іспанія, зафіксувавши 2538 нових випадків в вівторок, до 13 716 підтверджених заражених з лютого та 598 жертв.

За даними місцевої влади, кількість заражених людей  в Іспанії не повністю відображає реальність, оскільки людей з легкими симптомами, які залишилися в домашньому карантині, не перевіряли на наявність хвороби. Про це заявали в середу АФП. Переважна більшість штатів тестують на коронавірус лише госпіталізованих осіб із вираженими симптомами.

Французькі органи охорони здоров’я повідомляють про ще 89 жертв нового типу коронавірусу у середу, піднявшись до 264. Захворюваність зросла на 51 відсоток порівняно з вівторком, повідомляє  Reuters. Карантин застосовується по всій країні з метою запобігання поширенню коронавірусу, вже другий день, обмежуючи рух людей.

Читайте також:Нові правила: Чеські ресторани перейшли на режим «страви на виніс»

Кількість потерпілих від коронавірусної хвороби у Британії перевищила 100, і вже є понад 2600 підтверджених випадків захворювання.

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що з наступного тижня всі школи країни будуть закриті до повідомлення про подальші дії, а кількість протестованих учнів у найближчі дні значно збільшиться. Він заявив, що у разі потреби Британія вживатиме додаткові заходи проти поширення вірусу. Британський уряд критикував політиків, експертів та мешканців за їхній підхід до боротьби з коронавірусом, оскільки не було своєчасно вжито необхідних заходів для запобігання  поширенню вірусу.

У Німеччині, за даними Інституту Роберта Коха (RKI), кількість інфекцій зростає експоненціально, і якщо  не вдастся сповільнити її , за два-три місяці зараження може становити до 10 мільйонів. За даними Інституту, щоб в населення виробився імунітет, а вірус вдалося  зупинити знадобиться два роки.

У Бельгії, де кількість заражених людей зросла до 1486, а жертвами стали  14 людей, у середу почав застосовуватись національний карантин. 

Швейцарія закликала сотні солдатів на допомогу лікарням та медичним закладам, що є найбільшою дислокацією військових сил в Альпійській конфедерації з часів Другої світової війни.Джерело

Читайте також:«Червоною зоною зробили цілу Італію», – волинянин про життя в епіцентрі коронавірусу (відео)

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|