В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї — Zarobitchanu В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї — Zarobitchanu

В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї

21:04
560
В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї

Італія перевершила Китай за кількістю смертей, пов’язаних з новим типом коронавірусу. У європейській країні 3405 людей померли від вірусу Ковід-19, тоді як у самому Китаї померло 3245.

Тільки за останній день в Італії було 5322 підозри, на тепер майже 15 відсотків усіх випадків підтверджено, заявив на прес-конференції глава італійської цивільної оборони Анджело Борреллі. Від хвороби  в четвер померли 427 осіб. В Європі це найбільше уражена країна з новим типом коронавірусу.

Актуальне:Італія повідомляє про 475 смертей від коронавірусу за день

Ситуація в Ломбардії є особливо критичною. Тринадцять лікарів захворіли на коронавірус. Також про критичний стан повідомляється у місті Бергамо. «Нам критично невистачає медсестр, лікарів, вентиляційне обладнання та засобів захисту», — заявив у Facebook Стефано Фагіуолі, директор лікарні «Папа Джованні XXIII».

Губернатор Ломбардії Аттіліо Фонтана вже звернувся за допомогою до стажерів, студентів медичних шкіл та пенсіонерів-медиків. «Наші лікарі та медсестри роблять виняткову роботу. Я побоююся, що рано чи пізно вони можуть бути фізично та психічно виснажені, і це стане катастрофою », — сказала АНСА.

Фонтана також закликав жителів Ломбардії залишатись вдома, та виходити лише у найневідкладніших випадках.

Читайте також:Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|