​В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення — Zarobitchanu ​В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення — Zarobitchanu

​В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення

22:10
1318
​В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення

Поліція заарештувала чоловіка, який втік із празької лікарні 'Bulovka', після того як  дізнався, що у нього є позитивний тест на коронавірус. За даними поліції, він перебував на вулиці 30 хвилин і ні з ким не перебував у контакті .

Інцидент трапився в четвер близько 17 вечора. Поліцію викликали самі медики, від яких втік пацієнт.

Актуальне:В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї

«Медсестра повідомила йому, що в нього позитивний тест на коронавірус. Чоловік відразу повернувся та втік із лікарні », — заявила прес-секретар поліції Люсі Драбкова. Поліцейські знайшли його  приблизно за 20 хвилин на вулиці Повлтавська.

«Пацієнт довільно залишив   Інфекційну клініку лікарні» Булівка «з позитивним діагнозом  COVID-19», — підтвердила CTK речниця Симона Краутова. «Ми негайно зв’язалися з поліцією Чехії», — додала вона. За її словами, пацієнт був госпіталізований до стаціонару з 14 березня.

Як він втік туди з лікарні, пішки, чи користувався громадським транспортом, поліція не уточнила. Також не повідомлялося, скільки пацієнту років і якої він національності.

Читайте також: Заражні: прихожани церкви, яку відвідувала померла від корновірсу жінка захворіли

«Зараз він знаходиться під вартою. Наразі  вирішується питання,  в яку лікарню помістити втікача », — додала прес-секретар у 18:00. Чи будуть  чоловікові пред'явлені звинувачення буде вирішено в ході подальшого розслідування справи.

Якщо звинувачення будуть висунуті то чоловікові загрожує ув'язнення до 8 років.

Урядом було  оголошено ще у минулу п’ятницю, що COVID-19 включений до переліку інфекційних захворювань, поширення яких може вважатися злочином. Згідно з Кримінальним кодексом, до трьох років позбавлення волі загрожує поширенням заразної хвороби, і до восьми років у разі надзвичайного стану.

Читайте також:Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|