Сьогодні вранці на Хорватію обрушився землетрус амплітудою в 5,3 бали(Фото) — Zarobitchanu Сьогодні вранці на Хорватію обрушився землетрус амплітудою в 5,3 бали(Фото) — Zarobitchanu

​Сьогодні вранці на Хорватію обрушився землетрус амплітудою в 5,3 бали(Фото)

13:45
534
​Сьогодні вранці на Хорватію обрушився землетрус амплітудою в 5,3 бали(Фото)

Загреб постраждав від землетрусу 5,3 градуса

У столиці Хорватії в неділю вранці відбувся землетрус більше п'яти балів який спричинив великі збитки та паніку. Його епіцентр знаходився лише в декількох кілометрах на північ від Загреба. Землетрус важко поранив 15-річного, який зараз перебуває   у важкому стані. Після першого поштовху, одразу відбувся другий, але трошки слабший.

Цікаве:В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення

За даними європейських сейсмологів, початковий землетрус мав інтенсивність 5,3 градуса, але за даними Геологічної служби США, USGS був на десяту градуса сильнішим. Північ Хорватії потрясло близько половини сьомої ранку, епіцентр був, як повідомляється, лише в семи кілометрах на північ від Загреба.

«Це відбувалося більше десяти секунд. Безумовно, найсильніший поштовх, що я коли-небудь переживав », 

— цитує агентство новин Reuters неназваного свідка, який сказав, що було ще кілька поштовхів. Влада вже зареєструвала постраждалих, але конкретного списку поки що немає.

Читайте також:В Італії від коронавірусу померло більше людей, ніж у Китаї

Інформаційне агенство  Reuters повідомило про пошкоджену церковну дзвіницю, за інформацією AP, очевидці повідомляли про  тріщини в декількох будівлях Загреба та пошкоджені дахи. Вулиці в центрі міста були всіяні щебенем та цеглою, деякі бетонні блоки та димоходи зруйнувалися та злетіли на землю. Шкоди також зазнав головний собор Загреба, частково пошкоджена верхівка однієї з двох головних веж .

Деякі люди  були змушені покинути свої будинки, також повідомлялося про пожежі та відключення електроенергії, перебої з підключенням до Інтернету.

Міністр внутрішніх справ Хорватії Давор Божинович у Twitter закликав жителів не забувати про правили карантину, рекомендовані, у зв’язку із поширенням коронавірусу.

У той же час, начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Павло Калініч сказав загребцям за допомогою радіопередачі: «Не заходьте в будинки, залишайтесь з зовні ... 

Цивільна оборона Загреба працює в посиленому режимі, задіяні три тисячі людей ».

Читайте також:Чеським прикордонникам на кордоні будуть допомагати військові

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|