Лікар, що супроводжував Путіна в лікарні-заражений — Zarobitchanu Лікар, що супроводжував Путіна в лікарні-заражений — Zarobitchanu

Лікар, що супроводжував Путіна в лікарні-заражений

22:31
436
Лікар, що супроводжував Путіна в лікарні-заражений

На минулому тижні голова московської лікарні «Комунарка» яка є облаштованою для пацієнтів хворих на коронавірус  супроводжував президента Володимира Путіна, в нього виявився  позитивний тест на «Ковід-19». Російське державне телебачення заявило у вівторок, що Денис Проценко інфікований.

За інформацією російського телебачення, Проценко зараз знаходиться в хорошому стані, а також працює на карантині. Він написав  на своїй сторінці у Facebook: «Так, у мене є позитивний тест на CoV, але я відчуваю себе досить добре. Я ізолював себе у своєму кабінеті, де є всі умови для віддалених консультацій по роботі та телеконсультації  ”.

Коли Путін приїхав минулого вівторка з непередбаченим візитом до лікарні Комунарка, де він спілкувався з персоналом та пацієнтами, його супроводжував Проценко. Він потиснув руку і стояв поруч у ліфті. Жоден із них не носив маски чи респіратора. Путін носив захисний одяг лише тоді, коли був у палаті.

Читайте також:В Чехії з лікарні втік пацієнт хворий коронавірусом: йому загрожує строк до 8 років ув'язнення

Поки не відомо, чи був інфікований Проценко, коли зустрічався з Путіним. Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що всі, хто має зустрітися з президентом, проходять перевірку заздалегідь.

На запитання, чи Путін також тестувався на коронавірус, речник відповів: «Путін регулярно тестується, все нормально».

Якщо минулого тижня в Росії було лише п'ятсот випадків, то станом на 31 березня було підтверджено 2337 інфекцій, а за останній день — п'ять сотень. Найбільше заражених — 1613 рік — знаходиться в Москві. Росія повідомляла про 17 жертв на даний час, повідомляє ТАСС.

Читайте також:Нарешті гарні новини з Італії? Чеський генетик сповістив про можливий анти коронавірусний препарат

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|