Глава МОЗ озвучив гучну заяву щодо ліків проти коронавірусу: (відео) — Zarobitchanu Глава МОЗ озвучив гучну заяву щодо ліків проти коронавірусу: (відео) — Zarobitchanu

Глава МОЗ озвучив гучну заяву щодо ліків проти коронавірусу: (відео)

23:25
844
Глава МОЗ озвучив гучну заяву щодо ліків проти коронавірусу: (відео)

Україна отримала препарат «Плаквеніл», який ефективний у лікуванні коронавірусу, в п'ятницю, 3 квітня, ліки відправлять в області.

Про це в ефірі передачі «Право на владу» розповів новий глава МОЗ Максим Степанов.

Актуальне:Коронавірус знищує ціле покоління: в мережі показали страшні кадри з Італії

Як відомо, фармакологічна компанія Sanofi передала Україні партію препаратів «Плаквеніл», який низка країн визнали ефективним в лікуванні COVID-19.

"Компанія фізично передала препарати сьогодні. Передали 3 тисячі упаковок, завтра буде підписаний наказ і ліки відправлять в області", — повідомив Степанов.

Глава МОЗ уточнив, що «Плаквеніл» містить активну речовину, яка безпосередньо впливає на лікування при коронавірусі.

Степанов додав, що МОЗ має домовленості з іншими фармкомпаніями, які теж виробляють препарати з цією ж діючою речовиною. Вони також будуть поставляти препарати в Україну.

Читайте також:Майже 900 заражених людей та нові смерті: свіжі дані про коронавірус в Україні

"Головне — за два дні ми розробили протокол лікування коронавіруса в Україні. Наші лікарі були не озброєні, вони не знали, чим лікувати хворих. Ми затвердили протокол, саме цими препаратами лікуватимуть українців, у яких підтвердять COVID-19", — резюмував Степанов.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|