​Єврокомісія рекомендувала країнам Євросоюзу продовжити закриття зовнішніх кордонів Шенгенської зони до 15 травня. — Zarobitchanu ​Єврокомісія рекомендувала країнам Євросоюзу продовжити закриття зовнішніх кордонів Шенгенської зони до 15 травня. — Zarobitchanu

Єврокомісія рекомендує країнам ЄС продовжити закриття кордонів до 15 травня

23:29
2823
Єврокомісія рекомендує країнам ЄС продовжити закриття кордонів до 15 травня

Єврокомісія рекомендувала країнам Євросоюзу продовжити закриття зовнішніх кордонів Шенгенської зони до 15 травня. Про це йдеться в матеріалах ЄК, опублікованих на її сайті .

«Досвід держав-членів та інших країн, схильних до пандемії, показує, що заходи, що застосовуються для боротьби з поширенням вірусу, вимагають більш 30 днів, щоб бути ефективними», — йдеться в документі.

ЄК закликала країни скоординувати продовження.

«Єврокомісія закликає до скоординованого підходу до продовження терміну дії, оскільки заходи на зовнішніх кордонах можуть бути ефективними тільки в тому випадку, якщо вони будуть здійснюватися всіма державами ЄС і Шенгенської угоди на всіх кордонах з однаковою датою закінчення і єдиним чином», — сказано в документі .

Обмеження на поїздки поширюється на «зону ЄС +», яка включає всі держави Шенгенської угоди, в тому числі Болгарію, Хорватію, Кіпр і Румунію, а також 4 асоційованих шенгенських держави — Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Читайте також:Влада Чехії наказала одягнути маски на всі пам'ятники і скульптури(Фото)

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|