Президент Чехії має намір закрити чеські кордони як мінімум на рік через коронавирус — Zarobitchanu Президент Чехії має намір закрити чеські кордони як мінімум на рік через коронавирус — Zarobitchanu

Президент Чехії має намір закрити чеські кордони як мінімум на рік через коронавирус

21:34
13892
Президент Чехії має намір закрити чеські кордони як мінімум на рік через коронавирус

Президент Чехії Мілош Земан в неділю, 5 квітня, висловив слова підтримки главі кризового штабу по боротьбі з поширенням коронавируса Яну Гамачек, який виступає за продовження надзвичайного стану в країні до 11 травня, глава держави також виступив за продовження заборони на перетин чеських кордонів, підтримавши чинне рішення уряду.

Земан вважає, що політики повинні зробити все можливе, щоб нинішні заходи і всі зусилля в боротьбі з вірусом не виявилися марними, що може статися в тому випадку, якщо Чехія рано відкриє свої кордони. Президент дотримується думки, що Європейський союз не діяв координовано, тому в деяких країнах ситуація є вкрай серйозною, щоб цього не сталося в Чехії необхідно залишити межі закритими для туристів.

Аутуальне: Надзвичайний стан в Чехії продовжено до 30 квітня, та ухвалено низку важливих рішень

На думку президента, досить було б закриття кордонів на один рік. «Краще прийняти зайві запобіжні заходи, ніж недооцінити ситуацію», — аргументував свою думку Земан в інтерв'ю для видання B lesk .

Президент Чехії розкритикував главу Європейської комісії Урсулу фон дер Ляйен. Раніше вона засудила закриття внутрішніх кордонів деякими країнами-членами ЄС. Нагадаємо, Урсула фон дер Ляйен заявила про те, що на початку кризи, викликаного коронавирусной інфекцією, цілий ряд країн мав тенденцію турбуватися лише про власні проблеми і закривав кордону.

«Зрозуміло, такий підхід небажаний», — вважає політик. Чеський лідер цю точку зору не поділяє.

Що стосується чинного надзвичайного стану в Чехії, то президент упевнений, що його треба продовжити «як мінімум на місяць або місяць з половиною». У понеділок, 6 квітня, глава проекту «розумний» карантин і заступник міністра охорони здоров'я Роман Пріумала змінив свою точку зору, заявивши про те, що найкращим способом впоратися з коронавірусів залишається одне — перехворіти їм.

Читайте також: Єврокомісія рекомендує країнам ЄС продовжити закриття кордонів до 15 травня

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|