Ще одна вакцина проти ковід-19 тестується на людях — Zarobitchanu Ще одна вакцина проти ковід-19 тестується на людях — Zarobitchanu

Ще одна вакцина проти ковід-19 тестується на людях

22:01
461
Ще одна вакцина проти ковід-19 тестується на людях
Американська компанія Inovio Pharmaceuticals розпочала випробування своєї вакцини на людях в понеділок. Це перша фаза тестування у 40 осіб, щоб визначити, чи має речовина побічні ефекти. Попередні висновки з тестів очікуються влітку.

Віце-президент фірми Іновіо Кейт Бродерік заявила, що команда досліджень отримала великий успіх в тестуванні INO-4800, лише за три місяці після початку розробки. «Для нас, як для команди це є надзвичайним результатом. Також сподіваємося що це буде досягненням для всього людства, адже це є великий крок у вирішенні поточної глобальної епідемії covidі-19 ».

Це перша частина тестування на людині, щоб визначити, чи має вакцина побічні ефекти, і як люди її переносять, Бродерік заявила, що Іновіо раніше випробовував вакцини проти збудника MERS, вірусу папіломи людини та вірусу Zika та лихоманки Ласса, досліди відвідало дві тисячі людей і все пройшло без проблем. Однак жодна з цих вакцин не була дозволена до використання.

Актуальне:На рахунку Коронавіруса вже понад 100 000 життів

Однак більше, ніж будь-які побічні ефекти, її цікавить, яку імунну відповідь викликає двотижнева вакцина. «Ми перевіримо їх кров на наявність різних антитіл та Т-лімфоцитів (які є специфічними для вірусу лейкоцитами та активізують імунну систему.), Які, на нашу думку, мають вирішальне значення для здатності організму захищатися від вірусу».

Їх кров перевірять не тільки після кожної дози, але і через рік.  Бродерік хоче, щоб додаткові аналізи  відбулися всього за кілька місяців, щоб вони могли подати заявку на вступ до другої фази тестування на людях.

INO-4800 — це синтетична вакцина з використанням вірусного РНК, розшифрована на початку року китайськими та австралійськими вченими. Антитіла виробляються  організмом при введенні, як і у випадку з іншими вакцинами.

Читайте також: Надзвичайний стан в Чехії продовжено до 30 квітня, та ухвалено низку важливих рішень

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|