Танцюючий дім — Zarobitchanu Танцюючий дім — Zarobitchanu

Танцюючий дім

Танцюючий дім
Танцюючий дім — адміністративно-офісний центр, що має 7 наземних і 2 підземних поверхи, у якому містяться представництва декількох міжнародних компаній. На даху будівлі розташований французький ресторан з розкішною панорамою міста.

Вежі — «голови танцюристів»
По суті празький «Танцюючий дім» — це дві циліндричні частини-вежі будівлі в стилі деконструктивізм, що їх нерідко жартома називають за іменами відомих танцівників «Джинджер та Фред». Як і решта деконструктивістських споруд, Танцюючий дім різко контрастує із сусідньою забудовою, що являє цільний архітектурний комплекс кінця XIX—XX століть.

Каркас будівлі — залізобетонний, для створення неповторного зовнішнього вигляду було використано 99 фасадних панелей. Фундамент будівлі, що розташований на рівні підземних ґрунтових вод, підтримується системою буронабивних паль; крім того будинок статично закріплений з обома сусідніми спорудами.

Свою назву будинок отримав за подібність силуетів веж на знаменитих американських танцюристів Фреда Астера та Джинджер Роджерс, причому кам'яна вежа — це «танцюрист», скляна — відповідно «танцівниця». Автором куполу «чоловічої» вежі є Гері. Інтер'єри частково виконані британською архітекторкою чеського походження Євою Їржичною
12:31
Завантажити
367×245
367×245
367×245
64×64
Завантажити
Формат файлу
JPG
Розмір
367×245
Альбом
Прага
Перегляди
727 переглядів
Скачувань
8
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|